Maç izle Canlı Maç izle (Live Football Tv)

Maç izle » 21/04/2014 Canlı Maç Sonuçları | Canlı Maç izle
maç izle'de tüm önemli maçları takip etmeniz mümkün. Maç izle de linkler maçlar başlamadan aktif olmaz. Aşağıdaki listede maçların linkleri pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelmektedir. Maç izle her dakika editörler tarafından güncellenmektedir. Maç izle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder. Maç izle'ye reklam vermek için iletişim bölümünü kullanınız. Maciizle.Org

Canlı Online Maç izle - 21/04/2014

Arjantin Premier Lig Torneo Final River Plate 1 - 0 Velez Sarsfield
Şili Premier Lig Clausura CD Everton 1 - 1 Nublense
Brezilya Serie A Criciuma 1 - 2 Palmeiras
Brezilya Serie A Flamengo 0 - 0 Goias
Brezilya Serie A Santos 1 - 1 Sport Recife
Arjantin Prim B Nacional CA Sarmiento 1 - 0 Brown De Adrogue
Arjantin Prim B Nacional Sportivo Belgrano 1 - 0 Ferro Carril Oeste
Meksika Liga MX Clausura Atlante 1 - 2 Tijuana
Guatemala Ulusal Lig Clausura CSD Comunicaciones 0 - 2 Suchitepequez
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano UCR 0 - 1 Alajuelense
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Carmelita 1 - 0 Santos de Guapiles
Honduras Ulusal Lig Clausura Final Aşamaları Motagua 0 - 0 Marathon
Kolombiya Primera A Apertura Junior 2 - 1 Santa Fe
Peru Inca Kupası Grup A Alianza Lima 2 - 0 San Simon
Bolivya LFPB Clausura Oriente Petrolero 0 - 0 Wilstermann
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Deportivo Saprissa 4 - 0 Belen Siglo XXI
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Sol de America 0 - 4 Club Guarani
Jamaika Premier Lig Montego Bay United 02:30 Arnett Gardens
Jamaika Premier Lig Harbour View 2 - 2 Humble Lions
Guatemala Ulusal Lig Clausura Xelaju MC 03:00 Iztapa
Kolombiya Primera A Apertura Fortaleza 4 - 1 Deportivo Pasto
Arjantin Premier Lig Torneo Final Atletico Tigre 0 - 1 Boca Juniors
Avustralya NPL Victoria Heidelberg United 4 - 2 Ballarat Red Devils
Avustralya NPL Yeni Güney Galler Rockdale City Suns 1 - 1 Marconi Stallions
Avustralya NPL Kuzey YGG Hamilton Olympic 09:30 Lake Macquarie
Avustralya NPL Kuzey YGG Adamstown Rosebuds 3 - 2 South Cardiff
Avustralya NPL Kuzey YGG Edgeworth Eagles 09:30 Charlestown City Blues
Avustralya NPL Kuzey YGG Lambton Jaffas 09:30 Weston Bears
Avustralya NPL Kuzey YGG Broadmeadow Magic 09:30 Newcastle Jets U21
Endonezya ISL 1.Tur Batı Persik Kediri 11:30 Persija Jakarta
Avustralya NPL T-Lig Devonport City 12:00 Glenorchy Knights
Avustralya NPL Victoria Goulburn Valley Suns 12:30 Werribee City
Estonya Esiliiga A FC Flora Tallinn II 13:00 Viljandi JK Tulevik
Estonya Esiliiga A Nomme JK Kalju II 13:00 Puuma Tallinn
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Bayburt İl Özel İdare 13:30 Faroz Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Dersimspor 13:30 Göle Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Iğdır Gençlerbirliği 13:30 Beşikdüzüspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Yomraspor 13:30 Arhavispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Mardinspor 13:30 Gercüş Bağlarspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Muş Ovası 13:30 Girmeli Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Çapakçurspor 13:30 Tatvan G.Birliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Van İpekyolu 13:30 Kurtalanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Erganispor 13:30 Cizre Basraspor
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Taastrup FC 14:00 Frem Sakskobing
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Sydalliancen 14:00 Kolding IF
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Marstal / Rise 14:00 Kolding B
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Greve 14:00 Naesby II
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Virum-Sorgenfri 14:00 BGA
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Herlev IF 14:00 Ledoje-Smorum
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Tarnby 14:00 Frederikssund IK
Danimarka Danimarka Serisi Grup A B 1903 14:00 FA 2000
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Fredensborg BI 14:00 NB Bornholm
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Jaegersborg 14:00 Oresund
Danimarka Danimarka Serisi Grup A Avedore IF 14:00 BSF Ballerup Skovlunde
Danimarka Süperlig SonderjyskE 14:00 FC Nordsjaelland
Ekvador Premier B 1.Tur Delfin 14:00 Aucas
Ekvador Premier B 1.Tur Deportivo Quevedo 14:00 LDU Portoviejo
Ekvador Premier B 1.Tur Tecnico Universitario 14:00 Imbabura
Ekvador Premier B 1.Tur Deportivo Azogues 14:00 ESPOLI
Ekvador Premier B 1.Tur UT Cotopaxi 14:00 Deportivo Municipal Canar
Danimarka 2.Lig Doğu Sollerod-Vedbaek 14:00 LFA
Danimarka 2.Lig Doğu Avarta 14:00 Fremad Amager
Danimarka 2.Lig Doğu B 1908 14:00 SC Egedal
Azerbaycan 1.Lig Ağsu 14:00 Bakili
Azerbaycan 1.Lig Mil-Muğan 14:00 Şuşa
İsveç 2.Lig Södra Svealand KB Karlskoga FF 14:00 FC Gute
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Kjellerup 14:00 Vejgaard B
Norveç 1.Lig Fredrikstad 14:00 Hodd
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Hjorring IF 14:00 Hedensted
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Viby IF 14:00 Randers Freja
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Lindholm 14:00 Aalborg II
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Lyseng 14:00 Hobro IK II
Danimarka Danimarka Serisi Grup C VRI 14:00 Aabyhoj
Danimarka Danimarka Serisi Grup C Varde 14:00 Aarhus Fremad II
Almanya Oberliga Hamburg Oststeinbeker SV 14:00 Pinneberg
Danimarka 1.Lig Lyngby 14:00 Bronshoj BK
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Harstad 14:00 Eidsvold TF
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Otterup 14:00 Ringsted
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Krarup / Espe 14:00 KFUM Roskilde
Danimarka Danimarka Serisi Grup B Aarup 14:00 Slagelse B&I
İngiltere 1.Lig Leyton Orient 14:15 Wolverhampton
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Babelsberg 14:30 VFC Plauen
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Salihli Belediyespor 14:30 Kütahya Özel İdare K.H.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Erdekspor 14:30 Tire 1922
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Bozüyük Vitraspor 14:30 Manisa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Somaspor 14:30 Gümüşordu
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Edirnespor GK 14:30 Dikilitaş
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Halide Edip Adıvar SK 14:30 Yalovaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Fatsa Belediyespor 14:30 Erbaa Güreş İhtisas
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Erzincanspor 14:30 Soyaspor Gençlik
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Rozova Dolina Kazanlak 14:30 Levski Karlovo
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kozluspor 14:30 Körfez Bld.Hereke Yıldız
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup İzmit Belediyespor 14:30 Çatalcaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çayırovaspor 14:30 Kestel Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kilimli Belediyespor 14:30 Gebzespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Büyükçekmecespor 14:30 Zonguldak Kömürspor
Danimarka 2.Lig Batı Ringkobing IF 14:30 Skovbakken
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Erzin Belediyespor 14:30 Şahinbey Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Elbistan Belediyespor 14:30 Birecik Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Kilis Belediyespor 14:30 Türkoğlu Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 44 Malatyaspor 14:30 Elazığ İl Özel İdare
Singapur Prime Lig Singapore Cubs U20 14:30 NFA Blues U17
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Kastamonuspor 14:30 Sincan Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Nevşehirspor GK 14:30 Çorumspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup İskilip Belediyespor 14:30 MKE Kırıkkalespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Bağlum Bld. 14:30 Yeşil Kırşehirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Adapazarı Spor 14:30 Mudurnuspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup İscehisarspor 14:30 Karasuspor
Danimarka 1.Lig Silkeborg IF 14:45 Marienlyst
Estonya Esiliiga B FC Flora Tallinn III 15:00 Tartu Santos
Estonya Esiliiga B FC Maardu 15:00 Ararat Tallinn
İsveç 2.Lig Norraland Morön 15:00 Pitea IF
Avusturya Landesliga Steiermark Deutschlandsberger 15:00 Voitsberg
Estonya Esiliiga B JK Sillamae Kalev II 15:00 FC Elva
Burundi Lig A Muzinga 15:00 Le Messager Ngozi
Avusturya Landesliga Steiermark Wildon 15:00 Anger
Zambia Süper Lig Green Eagles 15:00 Indeni
Burundi Lig A Athletico Olympic 15:00 Flambeau De LEst
Avusturya Landesliga Steiermark SC Weiz 15:00 Gratkorn
Zambia Süper Lig National Assembly 15:00 Konkola Mine Police
Burundi Lig A Inter Star 15:00 Flamengo Ngarara
Avusturya Landesliga Karnten Köttmannsdorf 15:00 Drautal
Avusturya Landesliga Steiermark Gnas 15:00 Liezen
Zambia Süper Lig Konkola Blades 15:00 Kabwe Warriors
Burundi Lig A Volontaires 15:00 Royal De Muramvya
Avusturya Landesliga Karnten Völkermarkt 15:00 Lendorf
Avusturya Landesliga Steiermark Frohnleiten 15:00 Gleisdorf
Zambia Süper Lig Red Arrows 15:00 Nchanga Rangers
Burundi Lig A Espoir 15:00 Guepiers Du Lac
Avusturya Landesliga Karnten Spittal 15:00 Ferlach
Avusturya Landesliga Steiermark Gleinstatten 15:00 Grossklein
Zambia Süper Lig NAPSA Stars 15:00 Nakambala Leopards
Burundi Lig A LLB Academic 15:00 Prince Louis
Avusturya Landesliga Karnten Annabichl / Austria II 15:00 Maria Saal
Avusturya Landesliga Steiermark Irdning 15:00 TuS Heiligenkreuz
Zambia Süper Lig Power Dynamos 15:00 Green Buffaloes
Burundi Lig A Vital O 15:00 Academie Tchite
Avusturya Landesliga Karnten ASKÖ Gmünd 15:00 ATSV Wolfsberg
Avusturya Landesliga Steiermark Fürstenfeld 15:00 Leoben
Zambia Süper Lig Nkana 15:00 Zanaco
Almanya Oberliga Bayern Süd Eichstatt 15:00 Landshut
Avusturya Landesliga Karnten Feldkirchen 15:00 St. Veit / Glan
Zambia Süper Lig Roan United 15:00 ZESCO United
Almanya Oberliga Bayern Süd DJK Rosenheim 15:00 Raisting
Avusturya Landesliga Karnten Treibach 15:00 Landskron
Almanya Oberliga Bayern Süd Hankofen-Hailing 15:00 Ismaning
Avusturya Landesliga Burgenland Purbach 15:00 Parndorf II
Avusturya Landesliga Karnten Steinfeld 15:00 Bleiburg
Almanya Oberliga Bayern Süd Wolfratshausen 15:00 Wacker Burghausen II
Avusturya Landesliga Burgenland Drassburg 15:00 Sigless
Almanya Oberliga Bayern Süd Bogen 15:00 Schwabmünchen
Avusturya Landesliga Burgenland Forchtenstein 15:00 Baumgarten
Almanya Oberliga Bayern Süd Unterföhring 15:00 Pullach
Avusturya Landesliga Burgenland Neusiedl 15:00 Klingenbach
Almanya Oberliga Bayern Süd Affing 15:00 Sonthofen
Avusturya Landesliga Burgenland Stinatz 15:00 Jennersdorf
Almanya Oberliga Bayern Süd Unterhaching II 15:00 Pipinsried
Avusturya Landesliga Burgenland Güssing 15:00 St. Georgen
Almanya Oberliga Bayern Süd Aichach 15:00 Garching
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Kottingbrunn 15:00 Götzendorf
Avusturya Landesliga Burgenland St. Margarethen 15:00 Horitschon
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Würmla 15:00 Zwettl
Avusturya Landesliga Burgenland Marz 15:00 Pinkafeld
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Flensburg 08 15:00 Hartenholm
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Spratzern 15:00 Ardagger
Suriye Premier Lig Grup A Taliya 15:00 Jaish
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Mannsdorf 15:00 SK Schwadorf
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya St. Peter 15:00 St. Pölten II
Almanya Oberliga Bayern Nord Bayreuth 15:00 Alemannia Haibach
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Leobendorf 15:00 Mistelbach
Almanya Oberliga Bayern Nord Jahn Forchheim 15:00 Selbitz
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup F Independiente Fontana 15:00 Adelante
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Waidhofen / Thaya 15:00 Langenrohr
Almanya Oberliga Bayern Nord Grossbardorf 15:00 Hollfeld
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup F Belgrano Parana 15:00 Sol De America
Avusturya Landesliga Aşağı Avusturya Gaflenz 15:00 Bad Vöslau
Avusturya Landesliga Salzburg Zell am See 15:00 Strasswalchen
Almanya Oberliga Bayern Nord Ammerthal 15:00 Memmelsdorf
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup F Atletico Parana 15:00 Fontana
Avusturya Landesliga Salzburg SV Grödig II 15:00 Hallwang
Avusturya Landesliga Salzburg Kuchl 15:00 Hallein 04
Gana Premier Lig Ebusua Dwarfs 15:00 Heart of Lions
Avusturya Landesliga Salzburg Schwarzach 15:00 Puch
Gana Premier Lig Asante Kotoko 15:00 Inter Allies
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Röchling Völklingen 15:00 Elversberg II
Almanya Oberliga Bayern Nord ASV Neumarkt 15:00 Erlangen-Bruck
Avusturya Landesliga Salzburg Union Henndorf 15:00 Salzburger AK 1914
Gana Premier Lig New Edubiase 15:00 Hasaacas FC
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Burgbrohl 15:00 Gonsenheim
Almanya Oberliga Bayern Nord Jahn Regensburg II 15:00 Erlenbach
Avusturya Landesliga Salzburg Bergheim 15:00 Berndorf
Gana Premier Lig Hearts of Oak 15:00 Bechem United
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Pirmasens 15:00 Salmrohr
Almanya Oberliga Bayern Nord Weiden 15:00 Aubstadt
Avusturya Landesliga Salzburg Pinzgau Saalfelden 15:00 Anthering
Gana Premier Lig Medeama 15:00 Liberty Professionals
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Borussia Neunkirchen 15:00 Alemannia Waldalgesheim
Avusturya Landesliga Salzburg Altenmarkt 15:00 Bramberg
Gana Premier Lig Wa All Stars 15:00 King Faisal
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Mehring 15:00 Mechtersheim
Brezilya Rondoniense Ji-Parana 15:00 Uniao Cacoalense
Gana Premier Lig Aduana Stars 15:00 Berekum Chelsea
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Arminia Ludwigshafen 15:00 Saarbrücken II
Brezilya Rondoniense Ariquemes 15:00 Rolim De Moura
Gana Premier Lig Amidaus Profs 15:00 Ashanti Gold
Faroe Adaları 2.Lig Undrid 15:00 B71 Sandoy
Beyaz Rusya 1.Lig Kommunalnik Slonim 15:00 Byaroza 2010
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Idar-Oberstein 15:00 Hauenstein
Brezilya Rondoniense Genus 15:00 Pimentense
Faroe Adaları 2.Lig MB Midvagur 15:00 Suduroy II
Beyaz Rusya 1.Lig Volna Pinsk 15:00 FC Minsk II
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Betzdorf 15:00 Pfeddersheim
Faroe Adaları 2.Lig B36 Torshavn III 15:00 B68 Toftir II
Beyaz Rusya 1.Lig Lida 15:00 Isloch Minsk
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Hertha Wiesbach 15:00 Rossbach / Verscheid
Arnavutluk 2.Lig Grup B Skrapari 15:00 Tepelena
İsveç 2.Lig Östra Götaland Kvarnby 15:00 Rosengard
Faroe Adaları 2.Lig Giza Hoyvik 15:00 TB Tvoroyri II
Beyaz Rusya 1.Lig Rechytsa 15:00 Vitebsk
Arnavutluk 2.Lig Grup B Gramshi 15:00 Naftetari Kuçove
Faroe Adaları 2.Lig Vikingur Gota II 15:00 IF Fuglafjordur II
Beyaz Rusya 1.Lig Slavia Mozyr 15:00 Smolevichy-STI
Arnavutluk 2.Lig Grup B Sopoti Librazhd 15:00 Bilisht Sporti
Beyaz Rusya 1.Lig Zorka-BDU Minsk 15:00 Khimik Svetlogorsk
Arnavutluk 2.Lig Grup B Kelcyra 15:00 Gramozi Erseke
Beyaz Rusya 1.Lig Gorodeya 15:00 Gomelzheldortrans
Arnavutluk 2.Lig Grup B Delvina 15:00 Memaliaj
Beyaz Rusya 1.Lig Granit Mikashevichi 15:00 Smorgon
Arnavutluk 2.Lig Grup B Oriku 15:00 Permeti
Brezilya Roraimense 1.Tur Sao Raimundo RR 15:00 Rio Negro RR
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup G Camioneros Buenos Aires 15:00 Estudiantes Rio Cuarto
Fransa CFA 2 Grup C Sarreguemines 15:00 Saint-Louis Neuweg
Brezilya Roraimense 1.Tur Nautico RR 15:00 GAS
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup A Concepcion FC 15:00 CA Mitre De Santiago
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup G Sports Salto 15:00 Alianza Coronel Moldes
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup A AH Zapla 15:00 Sarmiento De La Banda
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup G Tres Algarrobos 15:00 Once Tigres
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup A Talleres De Perico 15:00 Atletico Concepcion
Fransa CFA 2 Grup C Metz II 15:00 Sarreguemines
Fransa CFA 2 Grup C Biesheim 15:00 Illzach Modenheim
Brezilya Carioca 2-2.Tur Serra Macaense Quissama Ertelendi
Brezilya Carioca 2-2.Tur Miguel Couto Angra Dos Reis Ertelendi
Brezilya Carioca 2-2.Tur Tigres Do Brasil 15:00 Barra Mansa
Brezilya Carioca 2-2.Tur Sao Gonçalo RJ 15:00 America TR
Brezilya Carioca 2-2.Tur Americano 15:00 Sao Joao Da Barra
Brezilya Carioca 2-2.Tur Sampaio Correa RJ 15:00 Olaria
KKTC Süper Lig Mormenekşe GB 15:00 Mağusa Türk Gücü
Brezilya Carioca 2-2.Tur America RJ 15:00 Barra Da Tijuca
KKTC Süper Lig Cihangir GSK 15:00 Doğan Türk Birliği
Brezilya Carioca 2-2.Tur Queimados 15:00 Portuguesa RJ
KKTC Süper Lig Lefke TSK 15:00 Yeni Boğaziçi DSK
Brezilya Carioca 2-2.Tur Paduano 15:00 Goytacaz
KKTC Süper Lig Bostancı Bağcıl SK 15:00 Serdarlı GB
Brezilya Carioca 2-2.Tur Ceres 15:00 Gremio Mangaratibense
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup H Agropecuario 15:00 General Rojo UD
KKTC Süper Lig K.Kaymaklı TSK 15:00 Yenicami AK
KKTC Süper Lig Yalova SK 15:00 Gençlik Gücü SK
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup C Sportivo Del Bono 15:00 Sarmiento Leones
KKTC Süper Lig Çetinkaya TSK 15:00 Hamitköy ŞHSK
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup B Tabacal 15:00 Lastenia
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup C Gutierrez 15:00 Centro Empleados
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup B San Lorenzo Alem 15:00 Atletico Amalia
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup C Atletico Palmira 15:00 Union Villa Krause
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup B Union Aconquija 15:00 CA Mitre De Santiago
İsviçre Kupa Final Zürich 15:00 Basel
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Ballymoney United 15:00 Banbridge Town
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Usti Nad Orlici 15:00 Svitavy
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Vysoke Myto 15:00 Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Sokol Zivanice 15:00 FK Pardubice II
Makao Premier Lig Casa Do Benfica 15:00 Policia
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Zelezny Brod 15:00 Dobrovice
Makao Premier Lig Lai Chi 15:00 Kei Lun
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Nova Paka 15:00 Rapid Liberec
Makao Premier Lig Monte Carlo 15:00 Sporting Macau
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Dvur Kralove 15:00 Trutnov
Makao Premier Lig CPK 15:00 Windsor Arch Ka I
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Jablonec Nad Jizerou 15:00 Sparta Kutna Hora
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup D Tiro Federal Morteros 15:00 Racing Cordoba
Çek Cumhuriyeti 4.Lig C Grubu Pencin-Turnov 15:00 Nachod Destne
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup D Huracan San Rafael 15:00 Las Palmas
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup D Gimnasia Mendoza 15:00 Independiente V. Obrera
Kayman Adaları CIFA Premier Lig North Side 15:00 Sunset FC
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Sitomir Nikopol 15:00 Kom Berkovitsa
Kayman Adaları CIFA Premier Lig Academy SC 15:00 Elite
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Vidima-Rakovski 15:00 Partizan Cherven
Kayman Adaları CIFA Premier Lig Bodden Town 15:00 George Town
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Sokol Cizova 15:00 Slavoj Cesky Krumlov
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Lokomotiv Mezdra 15:00 Bdin Vidin
Kayman Adaları CIFA Premier Lig Cayman Athletic 15:00 Scholars International
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Sokol Nova Ves Pod Plesi 15:00 Taborsko II
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Etar 15:00 Botev Kozloduy
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Rokycany 15:00 Benesov
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Spartak Pleven 15:00 Lokomotiv Gorna
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Zlicin 15:00 Milevsko
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Botev Lukovit 15:00 Pavlikeni
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Doubravka 15:00 Tachov
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı OFK Levski 2007 15:00 Tryavna
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Susice 15:00 ZCE Plzen
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Gigant Belene 15:00 Yantra Gabrovo
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Horovicko 15:00 Hvezda Cheb
Çek Cumhuriyeti 4.Lig A Grubu Jindrichuv Hradec 15:00 Pisek
Danimarka 2.Lig Batı Brabrand 15:00 Thisted
Fransız Guyanası 1.Lig Grand Santi 15:00 Le Geldar
Ermenistan 1.Lig Gandzasar II 15:00 Pyunik II
Ermenistan 1.Lig Shengavit 15:00 Banants II
Ermenistan 1.Lig Shirak II 15:00 Ararat II
Ukrayna Druha Lig Skala Stryi Myr Ertelendi
Ukrayna Druha Lig Karlivka 15:00 Shakhtar Donetsk III
Ukrayna Druha Lig Enerhiya Mykolajiv Shakhtar Sverdlovsk Ertelendi
Ukrayna Druha Lig Hirnyk Kryvyi Rih 15:00 Krystal
Kamerun Elite ONE Canon 15:00 Scorpion De Be
Ukrayna Druha Lig Makiyivvuhillya 15:00 Arsenal Bila Tserkva
Kamerun Elite ONE Les Astres 15:00 Cotonsport
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Opava II 15:00 Novy Jicin
Ukrayna Druha Lig FK Ternopil Dynamo Khmelnytskyi Ertelendi
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Viktoria Otrokovice 15:00 Valasske Mezirici
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Karvina II 15:00 Brumov
Senegal 1.Lig Jaraaf 15:00 La Linguere
Slovenya 3.Lig Vzhod Ljutomer 15:00 Beltinci
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Mohelnice 15:00 Prerov
Senegal 1.Lig Pikine 15:00 Toure Kounda
Slovenya 3.Lig Vzhod Dravinja 15:00 Carda Martjanci
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Slavicin 15:00 Lokomotiva Petrovice
Senegal 1.Lig Stade de Mbour 15:00 Olympique Ngor
Slovenya 3.Lig Vzhod Nafta 15:00 Grad
Arnavutluk 2.Lig Grup A Olimpiku Tirane 15:00 Sukthi
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Havirov 15:00 REAL Liskovec
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Kubrat 2007 15:00 Benkovski Byala
Senegal 1.Lig Ouakam 15:00 ASC Suneor
Slovenya 3.Lig Vzhod Odranci 15:00 Sentjur
Arnavutluk 2.Lig Grup A Iliria Fushe Kruje 15:00 Beselidhja Lezhe
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Dolni Benesov 15:00 Hranice
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Chernomorets Balchik 15:00 Shumen 1929
Senegal 1.Lig Yeggo 15:00 Port De Dakar
Slovenya 3.Lig Vzhod Tromejnik 15:00 Rakican
Arnavutluk 2.Lig Grup A Turbina Cerrik 15:00 Luzi 2008
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Provadia 15:00 Chernomorets Byala
Senegal 1.Lig Niarry Tally 15:00 Diambars
Slovenya 3.Lig Vzhod Bistrica 15:00 Malecnik
Arnavutluk 2.Lig Grup A Erzeni Shijak 15:00 Partizani Tirana II
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Suvorovo 15:00 Ticha
Senegal 1.Lig Casa Sport 15:00 DUC Dakar
Slovenya 3.Lig Vzhod Smarje Pri Jelsah 15:00 Drava Ptuj
Arnavutluk 2.Lig Grup A Shenkolli 15:00 Korabi Peshkopi
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Botev Novi Pazar 15:00 Septemvri Tervel
Arnavutluk 2.Lig Grup A Vora 15:00 Domosdova Prrenjasi
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Dve Mogili 15:00 Veliki Preslav
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Belitsa 15:00 Silistra 2009
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Bystrice Nad Pernstejnem 15:00 Napajedla
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Hodonin-Sardice 15:00 Uhersky Brod
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Stara Rise 15:00 Pelhrimov
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Slovan Rosice 15:00 Lisen
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Sokol Tasovice 15:00 Tatran Brno Bohunice
Suriye Premier Lig Grup B Umayya 15:00 Wathbah
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Slavoj Polna 15:00 Blansko
Suriye Premier Lig Grup B Jehad 15:00 Majd
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Vyskov 15:00 Vrchovina
Suriye Premier Lig Grup B Al Misfat 15:00 Horriya
Çek Cumhuriyeti 4.Lig D Grubu Bystrc Kninicky 15:00 Velke Mezirici
Suriye Premier Lig Grup B Teshrin 15:00 Shorta
Zimbabwe Premier Lig Bantu Rovers 15:00 Dynamos
Zimbabwe Premier Lig CAPS United 15:00 Buffaloes
Zimbabwe Premier Lig Chapungu United 15:00 How Mine
Paraguay Intermedia Lig General Caballero 15:00 Sportivo Carapegua
Zimbabwe Premier Lig Chicken Inn 15:00 Platinum
Paraguay Intermedia Lig River Plate 15:00 Sport Colombia
Zimbabwe Premier Lig Chiredzi 15:00 Highlanders
Faroe Adaları 1.Lig TB Tvoroyri 15:00 Vikingur Gota II
Paraguay Intermedia Lig Tacuary 15:00 Deportivo Santani
Zimbabwe Premier Lig Hwange 15:00 Triangle United
Faroe Adaları 1.Lig 07 Vestur Sorvagur 15:00 Suduroy
Paraguay Intermedia Lig Sportivo San Lorenzo 15:00 Cerro Porteno PF
Zimbabwe Premier Lig Shabanie Mine 15:00 Black Rhinos
Faroe Adaları 1.Lig AB Argir II 15:00 KI Klaksvik II
Paraguay Intermedia Lig Independiente FBC 15:00 Resistencia
Zimbabwe Premier Lig Kariba 15:00 Harare City
Avusturya Landesliga Vorarlberg Nenzing 15:00 Röthis
Faroe Adaları 1.Lig HB Torshavn II 15:00 B36 Torshavn II
Paraguay Intermedia Lig Sportivo Iteno 15:00 Paranaense
Avusturya Landesliga Vorarlberg Austria Lustenau II 15:00 Ratia Bludenz
Faroe Adaları 1.Lig NSI Runavik II 15:00 EB Streymur II
Paraguay Intermedia Lig Deportivo Caacupe 15:00 Sportivo Trinidense
Avusturya Landesliga Vorarlberg Andelsbuch 15:00 Bizau
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Metallurg Lipetsk 15:00 Podolye
Paraguay Intermedia Lig Deportivo Caaguazu 15:00 Olimpia Ita
Avusturya Landesliga Vorarlberg Fussach 15:00 Wolfurt
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Spartak Moscow II 15:00 Sokol Saratov
Çek Cumhuriyeti 4.Lig E Grubu Sumperk 15:00 Sokol Urcice
Avusturya Landesliga Vorarlberg Blau-Weiss Feldkirch 15:00 Admira Dornbirn
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Avangard Kursk 15:00 Kaluga
Avusturya Landesliga Vorarlberg Rot-Weiss Rankweil 15:00 Egg
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Lokomotiv Liski 15:00 Metallurg-Oskol
Avusturya Landesliga Vorarlberg Alberschwende 15:00 Lauterach
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Dinamo Bryansk 15:00 Zvezda Ryazan
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Orel 15:00 Metallurg Vyksa
Rusya 2.Lig Merkez Grubu FK Tambov 15:00 Fakel
İsveç 2.Lig Södra Svealand Enskede IK 15:00 IK Sleipner
Rusya 2.Lig Merkez Grubu Vityaz Podolsk 15:00 Zenit Penza
Küba Premier Lig Apertura La Habana 15:00 Camagüey
Küba Premier Lig Apertura Cienfuegos 15:00 Pinar Del Rio
Küba Premier Lig Apertura Holguin 15:00 Villa Clara
Küba Premier Lig Apertura Las Tunas 15:00 Ciego De Avila
Küba Premier Lig Apertura Guantanamo 15:00 Sancti Spiritus
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Shumen 1929 15:00 Svetkavitsa Targovishte
İngiltere 2.Lig Bristol Rovers 15:00 Rochdale
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup E Coronel Aguirre 15:00 Huracan Goya
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Sporting Praia 15:00 Sporting Da Brava
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup E Atletico San Jorge 15:00 Textil Mandiyu
Arnavutluk 1.Lig Mamurrasi 15:00 Elbasani
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Derby 15:00 Paulense
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup E Sportivo Patria 15:00 Union Sunchales
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Ursel 15:00 Kruibeke
Arnavutluk 1.Lig Veleçiku Koplik 15:00 Shkumbini Peqin
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Desportivo Nhagar 15:00 Academica Porto Novo
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Ninove 15:00 RC Lebbeke
Arnavutluk 1.Lig Butrinti Sarande 15:00 Ada Velipoje
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Academico 83 15:00 Mindelense
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Appelterre-Eichem 15:00 Zelzate
Arnavutluk 1.Lig Pogradeci 15:00 KS Kamza
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona SC Atletico 15:00 Academica Do Fogo
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Svelta Melsele 15:00 Dikkelvenne
Arnavutluk 1.Lig Albpetrol Patos 15:00 Luftetari Gjirokaster
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Academica Boavista 15:00 Verdun
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Jong Lede 15:00 Lochristi
İngiltere Conference Woking 15:00 Aldershot Town
Arnavutluk 1.Lig Himara 15:00 Terbuni Puke
Haiti Ulusal Şampiyona Violette AC 15:00 Baltimore SC
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen KWIK Eine 15:00 Maldegem
Arnavutluk 1.Lig Tomori Berat 15:00 Burreli
Haiti Ulusal Şampiyona AS Capoise 15:00 FICA
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Sparta Petegem 15:00 De Jeugd Lovendegem
Arnavutluk 1.Lig Dinamo Tirana 15:00 Apolonia Fier
Haiti Ulusal Şampiyona Aigle Noir 15:00 Racing Des Gonaives
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Laarne-Kalken 15:00 Merelbeke
Haiti Ulusal Şampiyona Victory SC 15:00 Cavaly
Haiti Ulusal Şampiyona Tempete FC 15:00 America Des Cayes
Haiti Ulusal Şampiyona Valencia Of Leogane 15:00 Racine
Haiti Ulusal Şampiyona Don Bosco 15:00 Petit-Goave
Slovenya 3.Lig Zahod Ivancna Gorica 15:00 Jadran Dekani
Haiti Ulusal Şampiyona AS Mirebalais 15:00 Racing Club Haitien
Slovenya 3.Lig Zahod Tabor Sezana 15:00 MNK Izola
Slovenya 3.Lig Zahod Kranj 15:00 Tolmin
Slovenya 3.Lig Zahod Zagorje 15:00 Jezero Medvode
Slovenya 3.Lig Zahod Ajdovscina Skou 15:00 Sava Kranj
Slovenya 3.Lig Zahod Kamnik 15:00 Adria
Slovenya 3.Lig Zahod Rudar Trbovlje 15:00 Brda
Almanya Oberliga Bayern Süd Eichstatt 15:00 Hankofen-Hailing
Almanya Oberliga Nordost-Süd Chemnitzer FC II 15:00 Budissa Bautzen
Benin Ulusal Şampiyona Ayema 15:00 Energie
Almanya Oberliga Nordost-Süd Rot-Weiss Erfurt II 15:00 Hallescher FC II
Benin Ulusal Şampiyona Avrankou Omnisport 15:00 Seme-Krake
Almanya Oberliga Nordost-Süd Grün Weiss Piesteritz 15:00 Schott Jena
Benin Ulusal Şampiyona AS Police 15:00 Tonnerre DAbomey
Almanya Oberliga Nordost-Süd Energie Cottbus II 15:00 Dynamo Dresden II
Benin Ulusal Şampiyona ASPAC 15:00 Mogas 90
Almanya Oberliga Nordost-Süd Einheit Rudolstadt 15:00 Markranstadt
Benin Ulusal Şampiyona Adjobi 15:00 Pantheres
Almanya Oberliga Nordost-Süd Oberlausitz Neugersdorf 15:00 Heidenauer SV
Benin Ulusal Şampiyona Buffles De Borgou 15:00 Dragons De LOueme
Benin Ulusal Şampiyona ASOS 15:00 JAP
Almanya Oberliga Nordost-Süd VfL Halle 15:00 Erzgebirge Aue II
Brezilya Tocantinense 1.Tur Gurupi 15:00 Araguaina
Brezilya Tocantinense 1.Tur Colinas 15:00 Tocantins
Brezilya Tocantinense 1.Tur Tocantinopolis 15:00 Interporto
Avusturya Landesliga Tirol SV Hall 15:00 SV Innsbruck
Avusturya Landesliga Tirol Fügen 15:00 Kirchbichl
Fransa CFA 2 Grup D Gueugnon 15:00 Moulins II
Almanya Oberliga Nordost-Nord BSV Hürtürkel 15:00 Luckenwalde
Avusturya Landesliga Tirol Zirl 15:00 Imst
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu LITOL 15:00 Neratovice-Byskovice
Brezilya Sergipano 2.Tur Itabaiana 15:00 Olimpico SE
Almanya Oberliga Nordost-Nord Union Fürstenwalde 15:00 Strausberg
Fransa CFA 2 Grup H Laval II 15:00 Saint-Colomban Locmine
Avusturya Landesliga Tirol Hippach 15:00 Union Innsbruck
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Slavoj Vysehrad 15:00 Uvaly
Brezilya Sergipano 2.Tur Caninde 15:00 Sergipe
Almanya Oberliga Nordost-Nord Lichtenberg 15:00 Pommern Greifswald
Avusturya Landesliga Tirol Kundl 15:00 Kitzbühel
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Aritma Prag 15:00 Slavoj Zatec
Brezilya Sergipano 2.Tur Confiança 15:00 Coritiba SE
Yeni Kaledonya Süper Lig Lössi 15:00 Wetr
Almanya Oberliga Nordost-Nord Schönberg 15:00 BSC Süd 05
Hindistan I-Lig Rangdajied United 15:00 Shillong Lajong
Avusturya Landesliga Tirol Mötz / Silz 15:00 Neustift
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Novy Bor 15:00 LoKo Chomutov
Brezilya Sergipano 2.Tur Socorrense 15:00 Estanciano
Avusturya Landesliga Tirol Matrei 15:00 Reichenau
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Lounovice 15:00 Lovosice
Brezilya Sergipano 2.Tur Amadense 15:00 Lagarto
Yeni Kaledonya Süper Lig Thio Sport 15:00 Tiga Sport
Almanya Oberliga Nordost-Nord Hansa Rostock II 15:00 Waltersdorf
Avusturya Landesliga Tirol Völs 15:00 Reutte
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Steti 15:00 Sokol Brozany
Yeni Kaledonya Süper Lig Magenta 15:00 Auteuil
Almanya Oberliga Nordost-Nord Altlüdersdorf 15:00 Malchower SV
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Motorlet Prag 15:00 Cesky Brod
Yeni Kaledonya Süper Lig Mont-Dore 15:00 Gaitcha
Çek Cumhuriyeti 4.Lig B Grubu Kladno 15:00 Banik Sous
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Gmunden 15:00 Bad Ischl
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Donau Linz 15:00 St. Martin
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Grün Weiss Micheldorf 15:00 Union Edelweiss
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Freistadt 15:00 Neuhofen / Ried II
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya FC Wels 15:00 Grieskirchen
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Marchtrenk 15:00 Bad Goisern
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Bad Schallerbach 15:00 Sierning
Avusturya Landesliga Yukarı Avusturya Eferding 15:00 Gurten
Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu Club Brugge 15:30 Standard Liege
Hollanda Jupiler Lig Den Bosch 15:30 Dordrecht
Hollanda Jupiler Lig Volendam 15:30 Achilles 29
Hollanda Jupiler Lig Jong PSV 15:30 VVV-Venlo
Hollanda Jupiler Lig Jong Twente 15:30 Excelsior
Hollanda Jupiler Lig Fortuna Sittard 15:30 Almere City
Hollanda Jupiler Lig Sparta Rotterdam 15:30 Emmen
Hollanda Jupiler Lig Willem II 15:30 Telstar
Hollanda Jupiler Lig Eindhoven 15:30 De Graafschap
Hollanda Jupiler Lig Jong Ajax 15:30 Helmond Sport
Hollanda Jupiler Lig FC Oss 15:30 MVV Maastricht
Avusturya Bölgesel Lig Batı Rheindorf Altach II 15:30 TSV St. Johann
Hindistan I-Lig Dempo SC 15:30 Bengaluru
Lübnan Premier Lig Al Ansar 15:30 Racing Beirut
Almanya Oberliga Mittelrhein SSV Merten 15:30 Borussia Freialdenhoven
Malezya Premier Lig Felda United 15:45 PDRM
Malezya Premier Lig Pulau Pinang 15:45 Sabah
Almanya Oberliga Mittelrhein Troisdorf 16:00 Bergisch Gladbach
Almanya Oberliga Mittelrhein Wegberg-Beeck 16:00 Alfter
Almanya Oberliga Mittelrhein Alemannia Aachen II 16:00 Hennef 05
İsveç 2.Lig Norraland Söderhamns FF 16:00 IFK Harnösand
İsveç 2.Lig Norraland Bodens BK 16:00 IFK Östersund
Tacikistan Vysshaya Ligi Energetik Dushanbe 16:00 Parvoz
Almanya Oberliga Mittelrhein Germania Erftstadt 16:00 Bonner SC
İsveç 2.Lig Norraland Anundsjö IF 16:00 Hudiksvalls FF
Tacikistan Vysshaya Ligi Istaravshan 16:00 Istiqlol
Almanya Oberliga Mittelrhein Germania Windeck 16:00 SC Brühl
Tacikistan Vysshaya Ligi Xayr 16:00 Ravshan
Almanya Oberliga Westfalen Rödinghausen 16:00 Neuenkirchen
Tacikistan Vysshaya Ligi Vakhsh Qurghonteppa 16:00 CSKA Pomir
Almanya Oberliga Westfalen Ennepetal 16:00 Dornberg
Tacikistan Vysshaya Ligi Regar-TadAZ 16:00 Khujand
Almanya Oberliga Westfalen Sprockhövel 16:00 Erndtebrück
Almanya Oberliga Westfalen Erkenschwick 16:00 Hammer SpVg
Almanya Oberliga Westfalen Westfalia Rhynern 16:00 Rot Weiss Ahlen
Almanya Oberliga Westfalen Heven 16:00 Westfalia Herne
Almanya Oberliga Westfalen Roland Beckum 16:00 Gütersloh
Almanya Oberliga Westfalen FC Eintracht Rheine 16:00 Zweckel
Almanya Oberliga Westfalen Arminia Bielefeld II 16:00 Hüls
Avusturya Bölgesel Lig Orta SAK Klagenfurt 16:00 SV Wallern
Hırvatistan 3. HNL Jug Val Kastel Stari 16:00 GOSK Dubrovnik
Hırvatistan 3. HNL Jug Konavljanin 16:00 Zmaj Makarska
Hırvatistan 3. HNL Jug Omis 16:00 Hrvace
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Reutlingen 16:00 VfR Mannheim
Hırvatistan 3. HNL Jug Neretvanac Opuzen 16:00 Neretva Metkovic
Hırvatistan 3. HNL Jug Croatia Zmijavci 16:00 Imotski
İsveç Allsvenskan Atvidaberg 16:00 Gefle
İsveç 1.Lig Kuzey IFK Lulea 16:00 IF Sylvia
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Ravensburg 16:00 Grunbach
Hırvatistan 3. HNL Jug Junak 16:00 Zagora
İsveç Allsvenskan Falkenbergs FF 16:00 Elfsborg
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Freiberg 16:00 Balingen
Hırvatistan 3. HNL Jug Zmaj Blato 16:00 Mosor
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Heidenheim II 16:00 Stuttgarter Kickers II
Hırvatistan 3. HNL Jug Kamen Ivanbegovina 16:00 Sibenik
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Spielberg 16:00 Bahlinger SC
Hırvatistan 3. HNL Jug Primorac Stobrec 16:00 Jadran KS
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Grup B Motema Pembe 16:00 Rojolu
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Astoria Walldorf 16:00 Hollenbach
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Kehler FV 16:00 Villingen
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Presidente Prudente 16:00 Bandeirante SP
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Osvaldo Cruz 16:00 Gremio Prudente
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1 Vocem 16:00 Assisense
İsveç 2.Lig Östra Götaland Asarums IF FK 16:00 Lindsdals IF
İsveç 2.Lig Östra Götaland IFK Berga 16:00 FK Karlskrona
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Ulm 1846 16:00 Kaiserslautern II
Brezilya Capixaba Real Noroeste Aracruz Ertelendi
Brezilya Capixaba Sao Mateus 16:00 Vitoria ES
Brezilya Capixaba Castelo 16:00 Estrela Do Norte
Brezilya Capixaba Desportiva ES 16:00 Linhares
Brezilya Capixaba Botafogo ES 16:00 Colatina
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Fana 16:00 Algard
Bulgaristan A PFG Şampiyonluk Grubu Levski Sofia 16:00 CSKA Sofia
Hırvatistan 3. HNL Sjever Nedelisce 16:00 NK Varazdin
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Egersunds 16:00 Floro SK
Hırvatistan 3. HNL Sjever Croatia Grabrovnica 16:00 Medimurje Cakovec
Hırvatistan 3. HNL Sjever Podravac Virje 16:00 Mladost Zdralovi
Hırvatistan 3. HNL Sjever NK Koprivnica 16:00 Granicar Kotoriba
Hırvatistan 3. HNL Sjever Polet Sveti Martin Nu Muri 16:00 Podravina Ludbreg
Hırvatistan 3. HNL Sjever Bjelovar 16:00 Rudar Mursko Sredisce
Hırvatistan 3. HNL Sjever Cakovec 16:00 Virovitica
Hırvatistan 3. HNL Sjever NK Slatina 16:00 Mladost Prelog
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Final Aşamaları Barrio Mexico 16:00 San Carlos
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Final Aşamaları Jaco Rays 16:00 Guanacasteca
Almanya Oberliga Hessen Lehnerz 16:00 Viktoria Griesheim
İsveç 2.Lig Norra Svealand Kvarnsveden 16:00 Varmdö IF
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Final Aşamaları Escazucena 16:00 Osa
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2 Tanabi 16:00 Barretos
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Final Aşamaları Pumas Generalena 16:00 Turrialba
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2 Olimpia 16:00 Fernandopolis
Özbekistan Kupa 1.Tur Gulistan 16:00 Dinamo Samarqand
Özbekistan Kupa 1.Tur Chust-Pakhtakor 16:00 Metalourg Bekobod
Özbekistan Kupa 1.Tur Khotira-79 16:00 Buxoro
Özbekistan Kupa 1.Tur Kokand-1912 16:00 Neftchi Fargona
Özbekistan Kupa 1.Tur Bunyodkor II 16:00 Nasaf Qarshi
Özbekistan Kupa 1.Tur Sherdor-Presstizh 16:00 Andijan
Özbekistan Kupa 1.Tur Shortan Guzor 16:00 Navbahor Namangan
Danimarka Süperlig Midtjylland 16:00 Viborg
Özbekistan Kupa 1.Tur Istiklol 16:00 Sogdiana Jizzax
Özbekistan Kupa 1.Tur Alanga 16:00 OTMK Olmaliq
Özbekistan Kupa 1.Tur Mashal Muborak II 16:00 Qizilqum Zarafshon
Macaristan NB II Varda SE 16:00 Ajka
Macaristan NB II Cegledi VSE 16:00 Tatabanya
Danimarka 2.Lig Doğu Vanlose 16:00 Frem
Macaristan NB II Szigetszentmiklos 16:00 Kozarmisleny
Namibya Premier Lig Orlando Pirates (NAM) 16:00 African Stars
Macaristan NB II Soproni VSE 16:00 Zalaegerszegi TE
Namibya Premier Lig Rundu Chiefs 16:00 Black Africa
Danimarka 2.Lig Doğu Skjold Birkerod 16:00 Naestved
Macaristan NB II Balmazujvaros Sport 16:00 Nyiregyhaza Spartacus
Macaristan NB II Szolnoki MAV 16:00 Bekescsaba
Tunus Kupa 1.Tur NA Bouhjar 16:00 Kairouan
Danimarka 2.Lig Doğu FC Helsingor 16:00 Nordvest
Macaristan NB II Siofok 16:00 Palhalma SE
Macaristan NB II Gyirmot 16:00 Budapest Vasas
Danimarka 2.Lig Doğu GVI 16:00 Roskilde
Danimarka 2.Lig Doğu B 93 16:00 Svebolle
Güney Afrika PSL Bloemfontein Celtic 16:00 Orlando Pirates
Danimarka 2.Lig Batı Odder 16:00 Skanderborg
Danimarka 2.Lig Batı HIK 16:00 Skive IK
Danimarka 2.Lig Batı Rishoj BK 16:00 Svendborg
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 Guariba 16:00 Uniao Sao Joao
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 Lemense 16:00 Taquaritinga
Danimarka 2.Lig Batı Djursland 16:00 Aarhus Fremad
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3 Pirassununguense 16:00 XV De Jau
Danimarka 2.Lig Batı Middelfart 16:00 Sydvest
Danimarka 2.Lig Batı Jammerbugt 16:00 Naesby
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Nybergsund 16:00 Herd
Hırvatistan 3. HNL Istok Oriolok Oriovac 16:00 NASK Nasice
Mozambik Moçambola HCB Songo 16:00 Ferroviario Beira
Hırvatistan 3. HNL Istok Slavonija Pozega 16:00 Mladost Antin
Mozambik Moçambola Liga Muçulmana 16:00 Ferroviario Quelimane
Hırvatistan 3. HNL Istok Granicar Zupanja 16:00 Vukovar
Mozambik Moçambola Maxaquene 16:00 Desportivo De Nacala
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Nardo 16:00 Gjovik-Lyn
Hırvatistan 3. HNL Istok Bijelo Brdo 16:00 Slavija Pleternica
Mozambik Moçambola Desportivo Maputo 16:00 Costa do Sol
Hırvatistan 3. HNL Istok Livada Zeljeznicar 16:00 Belisce
Mozambik Moçambola Ferroviario Nampula 16:00 Ferroviario Maputo
Hırvatistan 3. HNL Istok Otok 16:00 Marsonia
Mozambik Moçambola Estrela Vermelha Beira 16:00 Chibuto
Hırvatistan 3. HNL Istok Bedem Ivankovo 16:00 Lipik
Mozambik Moçambola Textil Do Pungue 16:00 Ferroviario Pemba
Hırvatistan 3. HNL Istok Dakovo-Croatia 16:00 Visnjevac
Gambiya GFA Ligi Wallidan 16:00 Interior
Gambiya GFA Ligi Samger 16:00 Bakau United
Gambiya GFA Ligi Brikama United 16:00 Hawks
Gambiya GFA Ligi GAMTEL 16:00 Armed Forces
Gambiya GFA Ligi Real De Banjul 16:00 Steve Biko
Gambiya GFA Ligi Banjul 16:00 Gambia Ports Authority
İsveç 2.Lig Norra Götaland Karlstad 16:00 Torslanda IK
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 4 Paulinia 16:00 Primavera SP
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 4 Elosport 16:00 Sumare
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 5 Atletico Mogi 16:00 Atibaia
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 5 Jacarei 16:00 Manthiqueira
Almanya Oberliga Niedersachsen I. SC Göttingen 16:00 VfL Oldenburg
Hırvatistan 3. HNL Zapad Buje 16:00 Opatija
Hırvatistan 3. HNL Zapad Naprijed Hreljin 16:00 Orijent Rijeka
Hırvatistan 3. HNL Zapad Mladost Fazana 16:00 Vinodol
Hırvatistan 3. HNL Zapad Jadran Porec 16:00 Nehaj
İsveç 2.Lig Södra Svealand Nacka FF 16:00 Ekerö IK
Hırvatistan 3. HNL Zapad Rovinj 16:00 Novigrad
Hırvatistan 3. HNL Zapad Rudar Labin 16:00 Krk
Hırvatistan 3. HNL Zapad Crikvenica 16:00 Grobnican Cavle
Almanya Oberliga Niederrhein Rot-Weiss Oberhausen II 16:00 Sonsbeck
Norveç 1.Lig Hönefoss BK 16:00 Tromsö
Almanya Oberliga Niederrhein Hönnepel-Niedermormter 16:00 Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Almanya Oberliga Niederrhein Rhede 16:00 Kapellen-Erft
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Agua Santa 16:00 Joseense
Almanya Oberliga Bayern Nord Memmelsdorf 16:00 Erlenbach
Almanya Oberliga Niederrhein Germania Ratingen 16:00 Bösinghoven
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Matonense 16:00 Inter De Limeira
Almanya Oberliga Niederrhein Wesel-Lackhausen 16:00 Rot-Weiss Essen II
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Sertaozinho 16:00 Novorizontino
Brezilya Cearense 2 Yükselme Grubu Barbalha 16:00 America CE
Almanya Oberliga Bayern Nord Hollfeld 16:00 Amberg
Almanya Oberliga Niederrhein Wuppertaler SV 16:00 Hilden
Brezilya Cearense 2 Yükselme Grubu Maracana 16:00 Sao Benedito
Almanya Oberliga Niederrhein Kray 16:00 Uedesheim
Brezilya Cearense 2 Yükselme Grubu Maranguape 16:00 Nova Russas
Almanya Oberliga Niederrhein TuRU 1880 Düsseldorf 16:00 Schwarz-Weiss Essen
Almanya Oberliga Niederrhein Speldorf 16:00 MSV Duisburg II
Almanya Oberliga Niederrhein SF Baumberg 16:00 Homberg
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Pors Grenland 16:00 Birkebeineren
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 6 Nacional SP 16:00 Taboao Da Serra
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 6 ADG 16:00 Guarulhos
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 6 ECUS 16:00 USAC
Avusturya Bölgesel Lig Batı Seekirchen 1945 16:00 Kufstein
Almanya Oberliga Bayern Nord Selbitz 16:00 Jahn Regensburg II
Danimarka 1.Lig FC Fredericia 16:00 Vendsyssel FF
Avusturya Bölgesel Lig Batı Seekirchen 1945 16:00 Neumarkt
Danimarka 1.Lig Vejle 16:00 Hvidovre
Brezilya Amazonense 2.Tur Yarı Final Manaus 16:00 Nacional AM
Danimarka 1.Lig Hobro IK 16:00 HB Koge
Avusturya Bölgesel Lig Batı Wacker Innsbruck II 16:00 Schwaz
Brezilya Amazonense 2.Tur Yarı Final Penarol AC 16:00 Princesa Solimoes
Brezilya Paraense 2.Tur Yarı Final Independente PA 16:00 Remo
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Lorenskog 16:00 Drobak / Frogn
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Follo 16:00 Medkila
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 7 Diadema 16:00 Portuguesa Santista
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 7 Jabaquara 16:00 Sao Vicente
Almanya Oberliga Hamburg Curslack-Neuengamme 16:00 Oststeinbeker SV
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 7 Mauaense 16:00 EC Sao Bernardo
Almanya Oberliga Hamburg Pinneberg 16:00 Barmbek-Uhlenhorst
Almanya Oberliga Hamburg Buchholz 16:00 Elmshorn
Almanya Oberliga Mittelrhein Euskirchen 16:00 Hilal Maroc Bergheim
İsveç 2.Lig Norraland Ange IF 16:00 Tegs SK
Almanya Oberliga Hessen Hünfelder SV 16:00 Lehnerz
Almanya Oberliga Mittelrhein SW Nierfeld 16:30 Viktoria Arnoldsweiler
Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu Newtown 16:30 Carmarthen Town
Galler Premier Lig Düşme Grubu Bala Town 16:30 Afan Lido
Norveç Eliteserien Viking 16:30 Haugesund
Norveç Eliteserien Valerenga 16:30 Sandnes Ulf
Norveç Eliteserien Aalesund 16:30 Start
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Rayon Sports 16:30 AS Kigali
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Gicumbi 16:30 Muhanga
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Esperance 16:30 Marines
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Mukura 16:30 Kiyovu Sports
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Etincelles 16:30 Musanze
Ruanda Ulusal Futbol Ligi Police FC 16:30 Espoir
Ruanda Ulusal Futbol Ligi APR 16:30 Amagaju
Avusturya Bölgesel Lig Batı Kufstein 16:30 Rheindorf Altach II
Avusturya Bölgesel Lig Batı Bregenz 16:30 Eugendorf
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Mo IL 16:30 Moss
Hırvatistan 1. HNL Istra 1961 17:00 Slaven Koprivnica
Bulgaristan B PFG Botev Vratsa 17:00 Montana
Bulgaristan B PFG Bansko 17:00 Spartak Varna
İsveç 1.Lig Kuzey Nyköpings BIS 17:00 Vasteras SK FK
Bulgaristan B PFG Rakovski 2011 17:00 Botev Galabovo
Bulgaristan B PFG Vitosha Bistritsa 17:00 Akademik Svishtov
Bulgaristan B PFG Dunav 2010 17:00 Pirin Razlog
Bulgaristan B PFG Marek Dupnitza 17:00 Kaliakra Kavarna
Bulgaristan B PFG Haskovo 17:00 Dobrudzha 1919
İsveç 1.Lig Kuzey Huddinge 17:00 Skelleftea
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Bruchsal 17:00 Oberachern
İsveç 2.Lig Östra Götaland Hassleholms IF 17:00 Nosaby IF
Faroe Adaları Master Lig IF Fuglafjordur 17:00 B36 Torshavn
Faroe Adaları Master Lig KI Klaksvik 17:00 Skala
Faroe Adaları Master Lig HB Torshavn 17:00 Vikingur Gota
Faroe Adaları Master Lig B68 Toftir 17:00 AB Argir
Faroe Adaları Master Lig EB Streymur 17:00 NSI Runavik
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Vard Haugesund 17:00 Stord Sunnhordland
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Asane 17:00 Forde
İsveç 2.Lig Norra Svealand Sollentuna FF 17:00 Karlbergs BK
Avustralya Tazmanya Kuzey Devonport FC 17:00 Somerset
Avustralya Tazmanya Kuzey Prospect Knights 17:00 Northern Rangers
Avustralya Tazmanya Kuzey Ulverstone 17:00 Launceston City
Avustralya Tazmanya Kuzey Burnie United 17:00 Launceston United
İsveç 2.Lig Norra Svealand Konyaspor KIF 17:00 BKV Norrtalje
İngiltere Conference Kuzey Gloucester City 17:00 Leamington
İngiltere Conference Kuzey Workington 17:00 Guiseley
İngiltere Conference Kuzey Altrincham 17:00 Vauxhall Motors
İngiltere Conference Kuzey Brackley Town 17:00 Oxford City
İngiltere Conference Kuzey Colwyn Bay 17:00 Stockport County
İngiltere Conference Kuzey Bradford Park Avenue 17:00 Stalybridge Celtic
İngiltere Conference Kuzey Boston United 17:00 North Ferriby United
İngiltere Conference Kuzey Harrogate Town 17:00 Barrow
İngiltere Conference Kuzey Gainsborough 17:00 Histon
İngiltere Conference Kuzey Solihull Moors 17:00 AFC Telford United
İngiltere Conference Kuzey Hednesford Town 17:00 Worcester City
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Höganas BK 17:00 GIF Nike
İsveç 2.Lig Vastra Götaland Assyriska BK 17:00 Eskilsminne
İngiltere Championship Millwall 17:00 Doncaster Rovers
Barbados Premier Lig Weymouth Wales 17:00 Pride of Gall Hill
İngiltere Championship Queens Park Rangers 17:00 Watford
İngiltere Championship Sheffield Wednesday 17:00 Charlton Athletic
Barbados Premier Lig Silver Sands 1 - 3 Pinelands United
İngiltere Championship Burnley 17:00 Wigan Athletic
İngiltere Championship Ipswich Town 17:00 Bournemouth
Barbados Premier Lig Brittons Hill 17:00 Pinelands United
Barbados Premier Lig Cosmos FC 17:00 Notre Dame
İngiltere Championship Brighton 17:00 Blackpool
İngiltere Championship Birmingham 17:00 Blackburn Rovers
Barbados Premier Lig BDF 2 - 1 Paradise
Barbados Premier Lig Dayrells Road 17:00 Weymouth Wales
İngiltere Championship Derby County 17:00 Barnsley
Barbados Premier Lig Silver Sands 17:00 Pride of Gall Hill
İngiltere Championship Yeovil 17:00 Huddersfield Town
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Rodde 17:00 Raufoss
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Elverum 17:00 Byasen
Ukrayna Druha Lig Enerhiya Nova Kakhovka 17:00 Slavutych
İngiltere Conference Güney Dorchester Town 17:00 Gosport Borough
Avustralya Tazmanya Güney Clarence United 17:00 Nelson Eastern Suburbs
İngiltere Conference Güney Dover Athletic 17:00 Whitehawk
Avustralya Tazmanya Güney Taroona 17:00 University Of Tasmania
İngiltere Conference Güney Basingstoke Town 17:00 Weston-super-Mare
Avustralya Tazmanya Güney New Town Eagles 17:00 BeachSide
İngiltere Conference Güney Boreham Wood 17:00 Staines Town
İngiltere Conference Güney Havant & Waterlooville 17:00 Eastleigh
İngiltere Conference Güney Bath City 17:00 Farnborough
İngiltere Conference Güney Sutton United 17:00 Concord Rangers
İngiltere Conference Güney Bromley 17:00 Bishops Stortford
İngiltere Conference Güney Eastbourne Borough 17:00 Hayes & Yeading
İngiltere 1.Lig Stevenage 17:00 Bristol City
İngiltere Conference Güney Maidenhead United 17:00 Ebbsfleet United
İngiltere 1.Lig Rotherham United 17:00 Port Vale
İngiltere Conference Güney Chelmsford City 17:00 Tonbridge Angels
İngiltere 1.Lig Milton Keynes Dons 17:00 Brentford
İngiltere 1.Lig Preston 17:00 Shrewsbury
İngiltere 1.Lig Tranmere 17:00 Sheffield United
İngiltere 1.Lig Peterborough United 17:00 Carlisle United
İngiltere 1.Lig Swindon Town 17:00 Bradford
İngiltere 1.Lig Oldham Athletic 17:00 Coventry
İngiltere 1.Lig Crewe Alexandra 17:00 Colchester
İngiltere 1.Lig Notts County 17:00 Crawley
İngiltere 1.Lig Walsall 17:00 Gillingham
İngiltere 2.Lig Dagenham & Redbridge 17:00 Chesterfield
İngiltere 2.Lig Fleetwood Town 17:00 Wycombe Wanderers
İngiltere Conference Wrexham 17:00 Lincoln City
İngiltere Conference Dartford 17:00 Tamworth
İngiltere 2.Lig Newport County 17:00 Burton Albion
İngiltere Conference Luton Town 17:00 Forest Green Rovers
İngiltere 2.Lig Mansfield Town 17:00 Cheltenham Town
İngiltere Conference Salisbury City 17:00 Welling United
İngiltere 2.Lig Southend United 17:00 Accrington Stanley
İngiltere Conference Kidderminster Harriers 17:00 Nuneaton Town
İngiltere 2.Lig Plymouth Argyle 17:00 AFC Wimbledon
İngiltere Conference Southport 17:00 Halifax Town
İngiltere 2.Lig Hartlepool United 17:00 Morecambe
İngiltere Conference Macclesfield Town 17:00 Gateshead
İngiltere 2.Lig Scunthorpe United 17:00 Oxford United
İngiltere Conference Hereford United 17:00 Alfreton Town
İngiltere 2.Lig Northampton Town 17:00 Portsmouth
İsveç 1.Lig Güney Kristianstads FF 17:00 IK Oddevold
İngiltere 2.Lig York City 17:00 Bury
İngiltere Conference Grimsby Town 17:00 Hyde
İngiltere 2.Lig Exeter City 17:00 Torquay United
İngiltere Conference Cambridge United 17:00 Chester
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Asker 17:00 Flekkeroy
Avusturya Bölgesel Lig Batı TSV St. Johann 17:00 Wattens
İrlanda Premier Lig Univ College Dublin 17:00 Cork City
Avusturya Bölgesel Lig Batı Anif / Salzburg II 17:00 Dornbirn 1913
İrlanda Premier Lig Derry City 17:00 Limerick
Avusturya Bölgesel Lig Batı Wals-Grünau 17:00 Hard
İrlanda Premier Lig Bohemians 17:00 Sligo Rovers
Avusturya Bölgesel Lig Batı Höchst 17:00 Austria Salzburg
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Slavia Prag 17:30 Viktoria Plzen
Bahreyn FA Kupası Grup A Al Shabab Manama 17:45 Budaiya
Bahreyn FA Kupası Grup B Al Najma 17:45 Al Ittifaq Maqaba
Avusturya Bölgesel Lig Orta WAC / St. Andra II 18:00 FC Pasching
İsveç 1.Lig Kuzey Vasalund IF 18:00 Valsta Syrianska
İsveç 1.Lig Kuzey IK Brage 18:00 AFC United
İsveç 2.Lig Östra Götaland BW 90 IF 18:00 Höllvikens GIF
Rusya FNL Mordovia Saransk 18:00 Luch Vladivostok
Danimarka Süperlig AGF Aarhus 18:00 Brondby
İsrail Liga Leumit Yükselme Turu Hapoel Bnei Lod 18:00 Maccabi Netanya
Angola Girabola Sporting De Cabinda 18:00 1 De Agosto
Angola Girabola Uniao SC 18:00 Onze Bravos
Angola Girabola Benfica Luanda 18:00 Recreativo Da Caala
Angola Girabola Sagrada Esperança 18:00 1 De Maio
Angola Girabola Aviacio ASA 18:00 Desportivo Huila
Angola Girabola Recreativo Do Libolo 18:00 Kabuscorp
Angola Girabola Benfica Lubango 18:00 Petro De Luanda
Angola Girabola Interclube 18:00 Progresso
İsveç Superettan IK Sirius FK 18:00 Varbergs BoIS FC
Fas GNF 2 Chabab Houara 18:00 USM Oujda
İsveç 2.Lig Södra Svealand Smedby AIS 18:00 Varmbols FC
Rusya Premier Lig Volga Nyzhnyi 18:00 Rostov
İsveç 1.Lig Güney FC Trollhattan 18:00 Qviding FIF
İsveç 1.Lig Güney Norrby IF 18:00 Lunds BK
İsveç 1.Lig Güney Örgryte 18:00 Skövde AIK
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Kjelsas 18:00 Finnsnes
Fas GNF 2 Chabab Atlas Khenifra 18:00 JSM Laayoune
Fas GNF 2 Union Ait Melloul 18:00 Rachad Bernoussi
Fas GNF 2 Kasba Tadla 18:00 CODM Meknes
Fas GNF 2 Ittihad Khemisset 18:00 Racing De Casablanca
Fas GNF 2 Temara 18:00 Raja Beni Mellal
Fas GNF 2 Youssoufia Berrechid 18:00 Ittihad Tanger
Fas GNF 2 USM Oujda 18:00 Mouloudia Oujda
İsveç Allsvenskan Brommapojkarna 18:30 Örebro
İsveç Allsvenskan Malmö FF 18:30 Djurgarden
İsrail Liga Leumit Küme Düşme Turu Hakoah Ramat Gan 18:30 Maccabi Herzliya
Romanya 1.Lig ACS Poli Timisoara 18:30 Universitatea Cluj
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Kongsvinger 18:30 Vindbjart
Estonya Esiliiga B TJK Legion 19:00 K-Jarve JK Jarve
Hırvatistan 1. HNL Hajduk Split 19:00 Lokomotiva Zagreb
Estonya Esiliiga A Vandra JK Varpus 19:00 Rakvere Tarvas
Estonya Esiliiga A FC Kuressaare 19:00 Parnu Linnameeskond
Norveç 2.Lig Avdeling 3 Lyn Oslo 19:00 Fyllingsdalen
Ekvador Premier B 1.Tur River Plate 19:00 Macara
Belçika Pro Lig Şampiyonluk Grubu Genk 19:00 Anderlecht
Norveç 2.Lig Avdeling 2 Valdres 19:00 Brumunddal
Malta Premier Lig Şampiyonluk Grubu Sliema Wanderers 19:00 Mosta
Norveç 1.Lig Alta 19:00 Sandefjord
Fransa CFA 2 Grup A Arras 19:00 Noisy-le-Sec
Norveç 1.Lig Ranheim 19:00 Bryne
Norveç 1.Lig Baerum 19:00 Nest-Sotra
Norveç 1.Lig Tromsdalen 19:00 Ullensaker / Kisa
Norveç 1.Lig HamKam 19:00 Kristiansund BK
Norveç 1.Lig Mjondalen 19:00 Strommen
Norveç Eliteserien Odds BK 19:00 Stabaek
Norveç Eliteserien Brann 19:00 Lilleström
Norveç Eliteserien Sogndal 19:00 Stromsgodset
Norveç Eliteserien Molde 19:00 Sarpsborg 08
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Notodden 19:00 Holmen
Norveç 2.Lig Avdeling 1 Orn Horten 19:00 Jerv
İrlanda Premier Lig Athlone Town 19:00 Dundalk
Fransa CFA Grup D Romorantin 19:00 Saint-Malo
Norveç 2.Lig Avdeling 4 Skeid 19:00 KFUM
İngiltere Championship Leeds United 19:15 Nottingham Forest
İngiltere Conference Barnet 19:15 Braintree Town
Romanya 1.Lig FC Brasov 19:30 Concordia Chiajna
Avusturya 1.Lig Mattersburg 19:30 Kapfenberger SV
Brezilya Acreano Vasco Da Gama AC 20:00 Nauas
Portekiz Premier Lig Vitoria Setubal 20:00 Sporting Braga
Brezilya Acreano Atletico Acreano 20:00 Andira
Türkiye Spor Toto Süper Lig MP Antalyaspor 20:00 Sivasspor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Karabükspor 20:00 Eskişehirspor
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Waldhof Mannheim 07 20:00 Pfullendorf
Botsvana Premier Lig UF Santos 20:00 Orapa United
Botsvana Premier Lig Wonder Sporting 20:00 Notwane
Botsvana Premier Lig Gaborone United 20:00 Miscellaneous
Botsvana Premier Lig BMC 20:00 Motlakase Power Dynamos
Botsvana Premier Lig Centre Chiefs 20:00 Satmos
Botsvana Premier Lig TAFIC 20:00 Nico United
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup H Independiente Chivilcoy 20:00 Rivadavia Venado Tuerto
Botsvana Premier Lig Extension Gunners 20:00 Township Rollers
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup H Kimberley Mar Del Plata 20:00 Sarmiento Ayacucho
Botsvana Premier Lig BDF XI 20:00 ECCO City Greens
İsrail Ligat Al Küme Düşme Turu Hapoel Haifa 20:00 Beitar Jerusalem
Arjantin Prim C Metro Sportivo Italiano 20:00 San Telmo
Arjantin Prim C Metro General Lamadrid 20:00 Defensores Unidos
Arjantin Prim C Metro Argentino Merlo 20:00 Lujan
Arjantin Prim C Metro Central Cordoba 20:00 Liniers
Arjantin Prim C Metro Dock Sud 20:00 Deportivo Laferrere
Arjantin Prim C Metro Berazategui 20:00 Defensores De Cambaceres
İsveç 2.Lig Norra Svealand Syrianska IF 20:00 Strömsberg
Arjantin Prim C Metro Talleres Remedios 20:00 Sacachispas
Arjantin Prim C Metro JJ Urquiza 20:00 Argentino Quilmes
Arjantin Prim C Metro Deportivo Espanol 20:00 Excursionistas
Arjantin Prim C Metro Ituzaingo 20:00 Midland
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup I Villa Mitre 20:00 Deportivo Roca
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup I Independiente Neuquen 20:00 Tiro Federal BB
Danimarka Süperlig FC Copenhagen 20:00 Esbjerg
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup J Deportivo Madryn 20:00 Huracan De Comodoro
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup J Boca Rio Gallegos 20:00 Liniers Bahia Blanca
Arjantin Argentino B 2.Tur Grup J Atletico Regina 20:00 Alianza Cutral Co
Arjantin Prim D Metro San Miguel 20:00 Leandro Niceforo Alem
Arjantin Argentino A 2.Tur CAI 20:00 Juventud Unida Universitario
Arjantin Prim D Metro Centro Espanol 20:00 Deportivo Paraguayo
Arjantin Argentino A 2.Tur Guillermo Brown 20:00 Deportivo Santamarina
Arjantin Prim D Metro Claypole 20:00 San Martin Burzaco
Arjantin Argentino A 2.Tur Defensores Belgrano VR 20:00 Tiro Federal Argentino
Arjantin Prim D Metro Central Ballester 20:00 El Porvenir
Arjantin Argentino A 2.Tur Guarani Antonio Franco 20:00 San Martin Tucuman
Arjantin Prim D Metro Victoriano Arenas 20:00 CA Lugano
Arjantin Prim D Metro Canuelas 20:00 Argentino Rosario
Arjantin Prim D Metro Club Atlas 20:00 Deportivo Muniz
Arjantin Prim D Metro Yupanqui 20:00 Juventud Unida
Arjantin Premier Lig Torneo Final Godoy Cruz 20:00 Atletico Rafaela
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup A Rivadavia Lincoln 20:00 Cipolletti
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup A Union Mar Del Plata 20:00 Deportivo Maipu
Norveç Eliteserien Bodo / Glimt 20:00 Rosenborg
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup B Gimnasia Concepcion Uruguay 20:00 Central Cordoba Santiago
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup B Racing Olavarria 20:00 Libertad Sunchales
İrlanda Premier Lig Drogheda United 20:00 St Patrick`s Athletic
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup C San Jorge Tucuman 20:00 Chaco For Ever
Arjantin Argentino A 2.Tur Revalida 1 Grup C Estudiantes De San Luis 20:00 Central Norte
İsveç Superettan Hammarby 20:20 Angelholm
İsrail Liga Leumit Küme Düşme Turu Hapoel Katamon 20:30 Maccabi Yavne
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Lisburn Distillery 20:45 Bangor FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Carrick Rangers 20:45 Knockbreda
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Donegal Celtic 20:45 Ballyclare Comrades
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Armagh City 20:45 Wakehurst
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Lurgan Celtic 20:45 Tobermore United
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Sport & Leisure Swifts 20:45 Annagh United
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Chimney Corner 20:45 Banbridge Town
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 PSNI 20:45 Killymoon Rangers
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Moyola Park 20:45 Queens University
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Newington Youth 20:45 Glebe Rangers
Kuzey İrlanda Şampiyona 2 Ballymoney United 20:45 Portstewart
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Coagh United 20:45 Donegal Celtic
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Dergview FC 20:45 Ballyclare Comrades
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Bangor FC 20:45 Lisburn Distillery
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Dundela 20:45 Limavady United
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Loughgall FC 20:45 Larne FC
Kuzey İrlanda Şampiyona 1 Harland & Wolff Welders 20:45 Institute FC
İsrail Ligat Al Şampiyonluk Turu Bnei Sakhnin 20:50 Maccabi Tel Aviv
Brezilya Acreano Placido De Castro 21:00 Alto Acre
Malta Premier Lig Şampiyonluk Grubu Valletta 21:00 Balzan
Fas GNF 1 Hassania Agadir 21:00 RSB Berkane
Romanya 1.Lig Viitorul Constanta 21:00 Steaua Bucarest
Türkmenistan Yokary Lig Balkan 21:00 HTTU
Türkmenistan Yokary Lig Merw 21:00 Şagadam
Türkmenistan Yokary Lig Aşgabat 21:00 Bagtyyarlyk-Lebap
Türkmenistan Yokary Lig Altyn Asyr 21:00 Daşoguz
Türkmenistan Yokary Lig Ahal 21:00 Talyp Sporty
İrlanda Premier Lig Shamrock Rovers 21:00 Bray Wanderers
Almanya 2. Bundesliga Köln 21:15 Bochum
Arjantin Prim D Metro Deportivo Riestra 21:30 Barracas Bolivar
Fransa 2.Lig Chateauroux 21:30 Lens
Portekiz Premier Lig Porto 22:00 Rio Ave
Brezilya Baiano 2 Colo Colo FR 22:00 Leonico
Brezilya Baiano 2 Jequie 22:00 Ipitanga
Brezilya Baiano 2 Atletico Alagoinhas 22:00 Fluminense De Feira
Brezilya Baiano 2 Flamengo BA 22:00 Ypiranga BA
Brezilya Baiano 2 Itabuna 22:00 Jacobina
İngiltere Premier Lig Manchester City 22:00 West Bromwich
Brezilya Paraibano 2.Tur Treze 22:00 Auto Esporte
Brezilya Paraibano 2.Tur Sousa 22:00 Botafogo PB
Brezilya Paraibano 2.Tur Santa Cruz PB 22:00 Campinense
Brezilya Paraibano 2.Tur CSP 22:00 Atletico Cajazeirense
Aruba Onur Ligi Caravel 22:00 Britannia
Aruba Onur Ligi Caiquetio 22:00 RCA
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Independente SP 22:00 Rio Preto
Brezilya Mineiro 2-2.Tur Montes Claros 22:00 Uberlandia
Brezilya Mineiro 2-2.Tur Democrata GV 22:00 Social
Brezilya Mineiro 2-2.Tur Mamore 22:00 Tricordiano
Brezilya Alagoano 2.Tur Final Aşamaları CRB 22:00 ASA
Arjantin Premier Lig Torneo Final Gimnasia La Plata 22:10 All Boys
İspanya Primera Lig Malaga 23:00 Villarreal
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Al Ahly Shendi 23:00 El-Ahli Atbara
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Al Nil 23:00 Al Merreikh
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Merreikh El Fasher 23:00 Al Hilal Omdurman
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Khartoum 3 23:00 Alamal Atbara
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Al Hilal Kadougli 23:00 Hilal El-Fasher
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig Al Rabta Kosti 23:00 Al Ahli Khartoum
Jamaika Premier Lig Boys Town 23:30 Waterhouse