Maç izle Canlı Maç izle (Live Football Tv)

Maç izle » 09/10/2013 Canlı Maç Sonuçları | Canlı Maç izle
maç izle'de tüm önemli maçları takip etmeniz mümkün. Maç izle de linkler maçlar başlamadan aktif olmaz. Aşağıdaki listede maçların linkleri pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelmektedir. Maç izle her dakika editörler tarafından güncellenmektedir. Maç izle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder. Maç izle'ye reklam vermek için iletişim bölümünü kullanınız. Maciizle.Org

Canlı Online Maç izle - 09/10/2013

Güney Kore K-Lig Şampiyona Turu Suwon Bluewings 2 - 0 FC Seoul
Güney Kore K-Lig Şampiyona Turu Pohang Steelers 0 - 0 Busan I Park
Güney Kore K-Lig Küme Düşme Turu Jeju United 1 - 1 Gangwon
Güney Kore K-Lig Küme Düşme Turu Chunnam Dragons 1 - 2 Daegu
Güney Kore K-Lig Şampiyona Turu Jeonbuk Motors 1 - 0 Ulsan Horang-i
Güney Kore K-Lig Küme Düşme Turu Daejeon Citizen 0 - 1 Gyeongnam FC
Tayland Premier Lig Samut Songkhram 0 - 2 Chiangrai United
Hindistan I-Lig Shillong Lajong 0 - 4 East Bengal
Hindistan I-Lig Salgaocar 1 - 1 Dempo SC
Bulgaristan Kupa 1.Tur Chernomorets Burgas 9 - 0 Shumen 2010
Rusya 2.Lig Ural Grubu Rubin Kazan II 1 - 2 Volga Ulyanovsk
Hazırlık Kulüpler Daugava Riga 9 - 0 FK Tukums 2000
Pakistan Premier Lig Muslim 2 - 0 Baloch FC
Pakistan Premier Lig Pak Afghan Clearing 14:00 Afghan FC
Hazırlık Ülkeler Birleşik Arap Emirlikleri 3 - 1 Malezya
Gürcistan Pirveli Lig Grup B Samtredia 14:30 Chiatura
Gürcistan Pirveli Lig Grup B Sulori Vani 14:30 Betlemi Keda
Romanya 2.Lig 1.Grup Unirea Slobozia 2 - 0 Farul Constanta
Romanya 2.Lig 1.Grup Braila Sportul Studentesc Ertelendi
Romanya 2.Lig 1.Grup SC Bacau 5 - 1 Rapid Suceava
Romanya 2.Lig 1.Grup Gloria Buzau 0 - 0 Berceni
Romanya 2.Lig 1.Grup Unirea Tarlungeni 1 - 0 Dunarea Galati
Ukrayna Druha Lig Shakhtar Donetsk III 1 - 2 Hirnyk-Sport
Ukrayna Druha Lig Arsenal Bila Tserkva 0 - 1 Krystal
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Çankırıspor 1 - 1 Kırklarelispor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Giresunspor 3 - 0 Tokatspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Dardanelspor 1 - 0 Gaziosmanpaşa
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Hatayspor 1 - 3 Pendikspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Yeni Malatyaspor 3 - 2 Göztepe
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Sarıyer 1 - 1 Gümüşhanespor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup İnegölspor 3 - 0 Tarsus İdman Yurdu
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Anadolu Selçukluspor 0 - 0 Turgutluspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Kartalspor 0 - 2 Aydınspor 1923
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tepecikspor 2 - 1 Ofspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Kızılcahamamspor 3 - 1 İskenderun DÇ
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Körfez FK 1 - 2 Eyüpspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Altınordu 0 - 0 Altay
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bayrampaşaspor 1 - 1 Alanyaspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bugsaşspor 0 - 1 MKE Ankaragücü
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Diyarbakır BBSK 1 - 3 Bandırmaspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Nazilli Belediyespor 1 - 0 İstanbul Güngörenspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Pazarspor 4 - 2 Bozüyükspor
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig N&S Erimis 1 - 2 Paphos
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup B Debrecen 2 - 0 Balmazujvaros Sport
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup C Bekescsaba 1 - 1 Ujpest
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup D Szigetszentmiklos 0 - 1 Cegled
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup E Dunaujvaros-Palhalma 1 - 0 Paksi SE
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup F Tatabanya 1 - 2 Soproni VSE
Birleşik Arap Emirlikleri Emirates Kupası 1.Tur Grup A Dubai 2 - 3 Al Jazira Abu Dhabi
Hindistan I-Lig Mumbai FC 1 - 1 Prayag United
Polonya 1.Lig Olimpia Grudziadz 3 - 1 Brzesko
Avusturya Bölgesel Lig Batı Rheindorf Altach II 17:00 Wattens
Tunus 1.Lig Stade Tunisien 2 - 0 Monastir
Portekiz Lig Kupası 2.Tur Sporting Covilha 1 - 0 Olhanense
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup A Budapest Vasas 1 - 0 Diosgyor
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup B Nyiregyhaza Spartacus 3 - 1 Mezokövesd-Zsory
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup C Kecskemeti TE 4 - 2 Szolnoki MAV
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup G Lombard Papa 2 - 1 Gyirmot
Hazırlık Kulüpler Ermis Aradippou 6 - 5 Doxa
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup H Zalaegerszegi TE 0 - 1 Siofok
Hazırlık Ülkeler Umman 0 - 0 Moritanya
Bulgaristan Kupa 1.Tur Ludogorets Razgrad 4 - 1 Dunav 2010
Portekiz 2.Lig Moreirense 2 - 1 Atletico CP
Hazırlık Ülkeler Ürdün 1 - 1 Kuveyt
Ukrayna Druha Lig Obolon-Brovar 2 - 2 FK Ternopil
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup E Videoton 1 - 2 Kozarmisleny
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup H Pecsi MFC 2 - 0 Kaposvari Rakoczi
Hırvatistan Kupa 1.Tur Zmaj Blato 0 - 11 Rijeka
Birleşik Arap Emirlikleri Emirates Kupası 1.Tur Grup A Banni Yas 1 - 1 Al Shaab Sharjah
Birleşik Arap Emirlikleri Emirates Kupası 1.Tur Grup B Al Wasl Dubai 1 - 4 Al Ahli
Estonya Esiliiga B Nomme JK Kalju II 3 - 0 Tallinna Dünamo
Hazırlık Ülkeler Katar 1 - 2 Vietnam SR
Macaristan Lig Kupası 1.Tur Grup D Budapest Honved 0 - 0 Puskas FC
Danimarka DBU Kupası 3.Tur B 93 2 - 1 Svebolle
Hazırlık Kulüpler Athletic Bilbao 2 - 0 Mirandes
Hazırlık Kulüpler Rödinghausen 3 - 0 Arminia Bielefeld
İspanya Federasyon Kupası 2.Eleme Turu CD Binissalem 2 - 0 Mallorca II
İspanya Federasyon Kupası 1.Eleme Turu Langreo 0 - 0 Marino De Luanco
İspanya Federasyon Kupası 2.Eleme Turu CD Puertollano 2 - 1 UD Almansa
Hazırlık Kulüpler FC Asco 0 - 0 Gimnastic Tarragona
Hazırlık Kulüpler Ponferradina 3 - 1 Valladolid
İtalya Lega Pro Kupası 1.Tur SPAL 0 - 0 Venezia
İspanya Federasyon Kupası 1.Eleme Turu Yeclano 2 - 1 CD Plus Ultra
İspanya Federasyon Kupası 2.Eleme Turu Almeria II 2 - 0 Granada II
Arjantin Prim B Metro Barracas Central 0 - 1 Villa Dalmine
Arjantin Prim B Metro Platense 2 - 0 Almagro
Arjantin Prim B Metro Defensores De Belgrano 0 - 0 Temperley
Arjantin Prim B Metro UAI Urquiza 3 - 0 Colegiales
Arjantin Prim B Metro Estudiantes Caseros 0 - 2 Comunicaciones
Arjantin Prim B Metro Flandria 1 - 4 Fenix
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Paulton Rovers 21:45 Bishops Cleeve
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Cinderford Town 21:45 Tiverton Town
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Didcot Town 21:45 Evesham United
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Thatcham Town 21:45 North Leigh
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Taunton Town 21:45 Swindon Supermarine
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı Wimborne Town 21:45 Guildford City
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Royston Town 21:45 Uxbridge
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez St Ives Town 21:45 Dunstable Town
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez North Greenford United 21:45 Barton Rovers
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Northwood 21:45 Chertsey Town
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Daventry Town 21:45 Egham Town
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Ashford Town (Middlesex) 21:45 Beaconsfield SYCOB
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez Rugby Town 21:45 Aylesbury FC
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney Hythe Town 21:45 Horsham
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey Salford City 21:45 Bamber Bridge
Guatemala Ulusal Lig Apertura Coatepeque Iztapa İkinci yarı
Guatemala Ulusal Lig Apertura Malacateco Municipal İkinci yarı
İspanya Federasyon Kupası 2.Eleme Turu CD Alcala CD Cabecense İkinci yarı
İspanya Federasyon Kupası 1.Eleme Turu EG El Palmar Cartagena İkinci yarı