Maç izle Canlı Maç izle (Live Football Tv)

Maç izle » 26/12/2013 Canlı Maç Sonuçları | Canlı Maç izle
maç izle'de tüm önemli maçları takip etmeniz mümkün. Maç izle de linkler maçlar başlamadan aktif olmaz. Aşağıdaki listede maçların linkleri pasif ise maç daha başlamamış anlamına gelmektedir. Maç izle her dakika editörler tarafından güncellenmektedir. Maç izle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder. Maç izle'ye reklam vermek için iletişim bölümünü kullanınız. Maciizle.Org

Canlı Online Maç izle - 26/12/2013

Hong Kong Senior Shield Yarı Final Sun Pegasus FC 3 - 2 Southern District RSA
Hazırlık Kulüpler An Giang 1 - 1 Dong Tam Long An
Avustralya A-Lig Sydney 2 - 5 Brisbane Roar
Burundi Lig A Muzinga 11:00 Flambeau De LEst
Burundi Lig A Athletico Olympic 11:00 Le Messager Ngozi
Burundi Lig A Espoir 11:00 Vital O
Burundi Lig A Flamengo Ngarara 11:00 Prince Louis
Burundi Lig A Guepiers Du Lac 11:00 Volontaires
Burundi Lig A Inter Star 11:00 LLB Academic
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Giresunspor 1 - 0 Hatayspor
Mısır Premier Lig Misr Lel Makasa 1 - 0 El Gounah
Mısır Premier Lig El Daklyeh 2 - 2 Ghazl El Mehalla
Mısır Premier Lig El Raja 1 - 1 Al Ittihad Alexandria
Burundi Lig A Academie Tchite 14:00 Royal De Muramvya
İngiltere 1.Lig Coventry 4 - 2 Peterborough United
İngiltere Conference Cambridge United 1 - 0 Braintree Town
İngiltere Championship Charlton Athletic 3 - 2 Brighton
İngiltere 1.Lig Brentford 3 - 2 Swindon Town
İngiltere 2.Lig Wycombe Wanderers 0 - 1 Newport County
İngiltere Non League Premier Isthmian Enfield Town 2 - 4 Wealdstone
İngiltere Conference Dartford 1 - 2 Welling United
İngiltere Conference Tamworth 1 - 1 Nuneaton Town
İngiltere Premier Lig Hull City 2 - 3 Manchester United
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Urooba 2 - 2 Dibba Al Hisn
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Masafi 0 - 2 Al Ramms Mirbih
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Khaleej 1 - 2 Dibba Al Fujairah
Hazırlık Kulüpler Perak 14:45 ATM
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Ajman 1 - 2 Al Ahli
İngiltere Non League Premier Kuzey Barwell 2 - 2 Grantham Town
İngiltere Championship Watford 4 - 0 Millwall
İngiltere 1.Lig Carlisle United 0 - 1 Preston
İngiltere 2.Lig Portsmouth 1 - 0 Dagenham & Redbridge
İngiltere 2.Lig Torquay United 1 - 1 Bristol Rovers
İngiltere Conference Güney Boreham Wood 0 - 2 Concord Rangers
İngiltere Non League Premier Isthmian East Thurrock United 2 - 3 Carshalton Athletic
İngiltere Non League Premier Isthmian Leiston 0 - 1 Lowestoft Town
İngiltere Non League Premier Isthmian AFC Hornchurch 1 - 2 Billericay Town
İngiltere Non League Premier Isthmian Thamesmead Town 2 - 1 Cray Wanderers
İngiltere Non League Premier Güney Burnham 1 - 0 Hungerford Town
İngiltere Conference Lincoln City 0 - 2 Grimsby Town
Belçika Pro Lig Mons 1 - 0 Gent
Belçika Pro Lig KV Oostende 0 - 3 Lokeren
Belçika Pro Lig Oud-Heverlee Leuven 3 - 0 Cercle Brugge
Belçika Pro Lig Genk 0 - 3 Sporting Charleroi
Belçika Pro Lig Lierse 3 - 0 Mechelen
İngiltere 1.Lig Gillingham 1 - 2 Leyton Orient
İngiltere Non League Premier Güney St. Albans City 2 - 2 Chesham United
İtalya Serie B Reggina 1 - 1 Avellino
İtalya Serie B Palermo 1 - 0 Ternana
İtalya Serie B Juve Stabia 1 - 2 Brescia
İtalya Serie B Padova 2 - 2 Siena
İtalya Serie B US Latina 0 - 0 Cesena
İtalya Serie B Modena 0 - 1 Pescara
İtalya Serie B Bari 1 - 2 Spezia
İtalya Serie B Virtus Lanciano 1 - 3 Carpi
İtalya Serie B Empoli 0 - 1 Cittadella
İtalya Serie B Trapani 1 - 0 Crotone
Batı Asya Federasyon Şampiyonası Grup C Ürdün 0 - 0 Lübnan
Galler Premier Lig Connahs Quay 1 - 2 Airbus UK
Galler Premier Lig Bangor City 4 - 2 Bala Town
Galler Premier Lig Port Talbot Town 5 - 1 Afan Lido
Galler Premier Lig Prestatyn Town 0 - 0 Rhyl
Galler Premier Lig Newtown 1 - 0 The New Saints
Kuzey İrlanda Premiership Glenavon FC Portadown FC İkinci yarı
Mısır Premier Lig El Entag El Harby Al Ahly İkinci yarı
İskoçya Premiership Hearts Kilmarnock İkinci yarı
İskoçya Premiership Aberdeen Motherwell İkinci yarı
İskoçya Premiership Partick Thistle Inverness C.T. İkinci yarı
İskoçya Premiership St. Mirren Dundee United İkinci yarı
İskoçya Premiership Ross County Hibernian İkinci yarı
İskoçya Premiership St. Johnstone Celtic İkinci yarı
İskoçya 2.Lig Montrose Annan Athletic İkinci yarı
İngiltere Championship Blackburn Rovers Sheffield Wednesday İkinci yarı
İngiltere Championship Doncaster Rovers Ipswich Town İkinci yarı
İngiltere Championship Barnsley Bolton Wanderers İkinci yarı
İngiltere Championship Huddersfield Town Derby County İkinci yarı
İngiltere Championship Bournemouth Yeovil İkinci yarı
İngiltere Championship Leicester City Reading İkinci yarı
İngiltere Championship Middlesbrough Burnley İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Chelsea Swansea City İkinci yarı
İngiltere Championship Wigan Athletic Birmingham İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Norwich City Fulham İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Tottenham West Bromwich İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Cardiff City Southampton İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Aston Villa Crystal Palace İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Everton Sunderland İkinci yarı
İngiltere Premier Lig West Ham United Arsenal İkinci yarı
İngiltere Premier Lig Newcastle United Stoke City İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Brackley Town Leamington İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Sheffield United Oldham Athletic İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Colwyn Bay Vauxhall Motors İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Wolverhampton Crewe Alexandra İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Harrogate Town Guiseley İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Hednesford Town AFC Telford United İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Shrewsbury Tranmere İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Oxford City Gloucester City İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Bradford Rotherham United İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Boston United Histon İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Crawley Milton Keynes Dons İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Solihull Moors Worcester City İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Port Vale Notts County İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Stockport County Bradford Park Avenue İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Bristol City Walsall İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Workington Barrow İkinci yarı
İngiltere Conference Kuzey Altrincham Stalybridge Celtic İkinci yarı
İngiltere 1.Lig Colchester Stevenage İkinci yarı
İskoçya 1.Lig Rangers Stranraer İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Chesterfield Hartlepool United İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Accrington Stanley York City İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Bury Scunthorpe United İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Rochdale Mansfield Town İkinci yarı
İngiltere 2.Lig AFC Wimbledon Southend United İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Basingstoke Town Farnborough İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Morecambe Fleetwood Town İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Havant & Waterlooville Gosport Borough İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Burton Albion Northampton Town İkinci yarı
Kuzey İrlanda Premiership Coleraine FC Ballymena United İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Chelmsford City Bishops Stortford İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Oxford United Plymouth Argyle İkinci yarı
Kuzey İrlanda Premiership Ballinamallard United Dungannon Swifts İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Bromley Ebbsfleet United İkinci yarı
İngiltere 2.Lig Cheltenham Town Exeter City İkinci yarı
Kuzey İrlanda Premiership Crusaders FC Cliftonville İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Dorchester Town Eastleigh İkinci yarı
Kuzey İrlanda Premiership Glentoran FC Linfield FC İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Maidenhead United Staines Town İkinci yarı
Kuzey İrlanda Premiership Warrenpoint Town Ards FC İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Eastbourne Borough Whitehawk İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Bognor Regis Town Lewes İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Bath City Weston-super-Mare İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Dulwich Hamlet Grays Athletic İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Sutton United Hayes & Yeading İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Maidstone United Margate İkinci yarı
İngiltere Conference Güney Dover Athletic Tonbridge Angels İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Wingate & Finchley Hendon İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Hampton & Richmond Kingstonian İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Canvey Island Bury Town İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Isthmian Harrow Borough Metropolitan Police İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Arlesey Town Hitchin Town İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Bideford Truro City İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Cambridge City St. Neots Town İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Bedford Town Biggleswade Town İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Stourbridge Redditch United İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Hemel Hempstead Town Banbury United İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Weymouth Poole Town İkinci yarı
İngiltere Non League Premier Güney Chippenham Town Frome Town İkinci yarı
İngiltere Conference Wrexham Alfreton Town İkinci yarı
İngiltere Conference Woking Salisbury City İkinci yarı
İngiltere Conference Forest Green Rovers Aldershot Town İkinci yarı
İngiltere Conference Barnet Luton Town İkinci yarı
İngiltere Conference Southport Chester İkinci yarı
İngiltere Conference Macclesfield Town Hyde İkinci yarı
İngiltere Conference Gateshead Halifax Town İkinci yarı
İngiltere Conference Kidderminster Harriers Hereford United İkinci yarı
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Al Sharjah 0 - 0 Al Shaab Sharjah İlk yarı
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Dubai 1 - 0 Al Wahda İlk yarı
Belçika Pro Lig Anderlecht 19:00 Zulte Waregem
İngiltere Championship Blackpool 19:15 Leeds United
İngiltere Premier Lig Manchester City 19:30 Liverpool
Fas GNF 1 Raja Casablanca Maghreb Fes Ertelendi
Belçika Pro Lig Club Brugge 21:30 Waasland-Beveren
İngiltere Championship Nottingham Forest 21:30 Queens Park Rangers